#2017-02-24 04:15:35 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Dzień dobry. Interesują mnie metalowe tabliczki z logo mojej firmy. Chciałbym, żeby zwracały uwage przechodniów, którzy być może dzięki temu, że zobaczą logo z ulicy, zechcą wejść do siedziby firmy i zapoznać się z jej ofertą. Czy znacie jakąs godną polecenia agencję, która wykonuje dobre jakościowo tabliczki metalowe grawerowane?
#2017-02-24 06:56:38 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Z tego co ja się orientuję, to wysokiej jakości metalowe tabliczki z napisami i grafiką można zamówić przez Internet u firmy eurograver.com. Jest to największy polski producent metalowych tabliczek różnej wielkości, a także ekskluzywnych gadżetów reklamowych. Złożone u niego zamówienia są realizowane szybko, a ceny zamówień są przystępne.
#2017-02-24 08:15:34 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Ja również polecam wspomnianą wyżej firmę. Na stronie internetowej https://www.eurograver.com/produkt/tabliczki/ znajdują się szczegóły jej oferty dotyczącej tabliczek metalowych z napisami. Ja zamówiłem tam jakiś czas temu róznego rodzaju tabliczki metalowe – z logo firmy, na drzwi biura, a także kierunkowe do siedziby biura. Wszystkie prezentują się bardzo dobrze i są cały czas w idealnym stanie. To dzięki temu, że napisy i grafiki zostały umieszczone w warstwie metalu, a nie tylko naniesione punktowo na powierzchnię. Sam jestem nawet zaskoczony ich trwałością oraz tym, że nigdy nie pokryły się żadnymi plamami ani śniedzią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015