#2017-05-19 03:10:52 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Witajcie. Chciałbym nieco rozkręcić dział marketingu i szukam jakiegoś studia filmowego działającego na terenie Poznania. O co chodzi? O nakręcenie kilku interesujących spotów. Może ktoś z Was korzystał z takich usług albo zna kogoś, kto się tym zajmuje. Będę wdzięczny. :)
#2017-05-19 05:54:47 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Cześć. Myślę, że mam rozwiązanie Twojego problemu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby był to dobry film reklamowy Poznań to miasto, gdzie możesz odwiedzić oddział tego studia: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow-reklamowych/. Przygotowywali filmy reklamowe dla marek znanych w całej Polsce, więc na pewno będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.
#2017-05-19 07:17:23 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Fakt, portfolio mają naprawdę imponujące, my, przynajmniej na razie, aż tak poważnych prac nie będziemy oczekiwać. ;) Ale wielkie dzięki, korzystanie z usług takiej firmy jest wszakże doskonałą okazją do nauki i rozwoju. Myślę, ze będą mieli dla nas sporo ważnych wskazówek.
#2017-05-19 08:23:27 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Na pewno tak. Tworzą najlepsze filmy reklamowe w Poznaniu, więc doświadczenia im nie brakuje. Powodzenia życzę! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015