#2017-07-24 21:43:46 

ALeXA

Użytkownik

Jako, że nie znam dobrze Warszawy to chciałam się zapytać osób, które tam dość często bywają, a nawet mieszkają, czy znają i mgą polecić jakiś hostel w centrum miasta, w którym są naprawdę dobre warunki mieskaniowe i koszty nie są zbyt duże. Nie interesuje mnie wynajem na długi czas, bo to raczej okazjonalne wyjazdy na koncerty na przykład czy inne wydarzenia kulturalne.
#2017-07-24 23:15:33 

blitzkrieg39

Użytkownik

Jak już raz polubisz te miejsca to na pewno nie będziesz chciała nocować gdzie indziej. Mam tutaj na mysli hostele w Centrum Warszawy, które można znaleźć tutaj http://mishmashhostel.com/, a które od kilku lat goszczą turystów i z Polski i zza granicy. W hostelu zastaniesz idealne warunki do mieszkania.
#2017-07-25 01:30:05 

ALeXA

Użytkownik

Hostel jak najbardziej, byle tylko ceny były na poziomie. Jak byłam ostatnio na Pomorzu to okazało się, że hostel kosztuje więcej niż dobry pokój w hotelu.
#2017-07-25 04:11:36 

Brukselka

Użytkownik

E to chyba faktycznie coś nie tak...Jeśli o wspomnianym hostelu mowa to masz do dyspozycji cał mnóstwo podstawowych elementów jak choćby ręczniki, wifi, czystą i pachnącą pościel, czy telewizor. Wszystko wyglądaj jakby dosłownie dzień wcześniej zakończono remont. Oczywiście ma tutaj na myśli dobry wygląd, a nie narzędzia na podłodze. Dużo kolorów i fajnych kształtów na pewno Was zaciekawi.
#2017-07-25 06:51:42 

Oprawka17

Użytkownik

Hehe, no tak. Byłam tam kilka razy i zawsze pokoje bardzo świeżo wygładały. To dzięki temu wracam tutaj zawsze jak jest taka potrzeba, a w fachu handlowca, takie potrzeby zdarzeają się bardzo często.
#2017-07-25 08:39:22 

przypadkowynick

Użytkownik

Ja od dawna próbowałem znaleźć tani hostel w Centrum Warszawy i tutaj http://mishmashhostel.com/hostele-warszawa/ mi się to udało, chociaż nie ukrywam trochę trwało zanim trafiłem na ofertę tego hostelu. Warto szukać w takich miejscach, bo są one po pierwsze tańsze, a po drugie łatwiej w nich znaleźć wolne terminy.
#2017-07-25 09:10:46 

Dzięcioł99

Użytkownik

Zwłaszcza w dużych miastach z tymi terminami to zawsze był problem, bo jak się zbliża jakaś impreza to nagle pojawia się tłum gości i nie wiadomo, gdzie poszukiwania rozpocząć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015