#2017-09-29 02:11:26 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

mam problem z włosami, po ciąży stały się suche, łamliwe, prawie ja siano. W ogóle nie mogę z mimi nic zrobić, nawt w kucyku wyglądają źle. Czytałam że są naturalne oleje i kosmetyki do włosów które ładnie natłuszczają i odbudowuj strukturę włosa, ale nie wiem czego dokładnie szukać. Za wszystkie rady będę wdzięczna.
#2017-09-29 03:36:49 

blitzkrieg39

Użytkownik

na zniszczone włosy tylko stary dobry olejek rycynowy i maseczka z jajka. Moja mama tak zawsze robiła.
#2017-09-29 04:16:41 

Brukselka

Użytkownik

No też dobre, co kolega pisze, ale u mnie po olejku włosy są tak natłuszczone, ze aż przetłuszczone i wyglądam co najmniej przez tydzień jakbym ich wogóle nie myła. Ogólnie to nie polecam tego typu praktyk, naczyatałam się kiedyś o płukance z kawy i oleju kokosowgo, efekt był taki że przez kilka dni nie mogłam się pozbyć smrodku z głowy. Lepiej kupić jakieś ziołowe napary i maseczki w aptece.
#2017-09-29 04:41:48 

Oprawka17

Użytkownik

No bo kosemtyki to się kupuje a nie cuduje.
#2017-09-29 05:22:47 

Brukselka

Użytkownik

Ja tam już nie cuduje, a kosmetyki zamawiam ze sklepów internetowych. Mam już swoje pakiety które biorę hurtem, zwłaszcza krem z Reisbo jest super.
#2017-09-29 06:02:57 

SzłamSzybko

Użytkownik

Ja musiałam się przerzucić na szampony i naturalne kosmetyki do włosów, bo farbuję włosy henna. Na początku byłam sceptyczna, ale po dłuższym używaniu widzę że kondycja włosów jest lepsza, są bardziej błyszczące, sprężyste i obecnie już po samych szamponach nawet bez odżywek można je łatwo rozczesać i ułożyć. Największy wybór z mojego doświadczenia jest w tym sklepie https://www.spadomowe.pl/wlosy-c-32.html. Na pewno na twoim miejsu zaczęłabym od kosmetyków bardziej natłuszczających jak maski itp.
#2017-09-29 08:26:36 

Oprawka17

Użytkownik

A ja bym mogła jeszcze podpytać o ten kremik, bo nie widzę go nigdzie do kupienia i do jakiej on jest cery?
#2017-09-29 09:47:18 

Brukselka

Użytkownik

o chyba pytanie do mnie :) chodzi o Resibo krem odżywczy? Jesli tak, to jest fantastyczny, do każdego rodzaju cery, można stosować i na dzień i na noc, nie ma ograniczeń. Ja mam cerę tłustą więc używam na noc. Krem kupuję na https://www.spadomowe.pl/kremy-do-twarzy-c-30_40_59.html, więc możesz sprawdzić czy mają na stanie. W składzie jest wyciąg z alg i pestek dyni, niesamowicie regeneruje złuszczający się po opalaniu naskórek, ale i zimą chroni przed mrozem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015