#2017-10-16 22:54:29 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Hej! Iszę do Was jako osoba, kótra potencjalnie miałaby tam pracować. Wysłałam już do nich CV, ale tknęło mnie, żeby zasięgnąć nieco opinii. To by była moja druga praca, pierwsza firma, w której działałam po prostu upadła. Ci podobno mają ugruntowaną pozycję, ale sama nie wiem… No i przede wszystkim jak wyglądają u nich zarobki. Ktoś majakieś doświadczenei?
#2017-10-16 23:37:59 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Podejrzewam, że zarobki wyglądają tak samo, jak w każdej agencji interaktywnej. Wszystko zależy, jakie masz doświadczenie i na co aplikujesz.
#2017-10-17 02:17:13 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

NIe zgodzę się z Tobą. Pracuję tam jakiś czas. Poszedłem do nich jako pozycjoner, który miał coś ponad rok praktyki w tym fachu i przywitali mnie z otwartymi ramionami. Jak dla mnie świetne warunku, a wynagrodzenie w Grupie TENSE jest naprawdę adekwatne do tego, co potrafisz i jak się angażujesz. Przy czym nie jest tak, że musisz się przepracowywać. Ważne, by po prostu trzymać się terminów i wyznaczonego zadania.
#2017-10-17 03:40:56 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

To prawda, ja też pracuję stacjonarnie w Grupie TENSE i raz, że wynagrodzenie jest konkretne, dwa, że atmosfera jest genialna. Nie tylko to, że z ludźmi można się tam świetnie dogadać, ale przede wszystkim ma się poczucie, że buduje się coś większego :) Ja na przykład jestem bardzo zadowolona z pracy tam i jeśli chcesz dołączyć do naszej „rodziny” to dawaj :)
#2017-10-17 04:00:53 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

No właśnie się tak zastanawiam :) Ale jak piszecie, to może warto spróbować…
#2017-10-17 06:19:12 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Ja jeszcze się pochwalę, że współpracuję z nimi zdalnie. Miałem okazję pisać dla kilku agencji interaktywnych, ale tutaj zdecydowanie współpraca wygląda najlepiej. Płaca jak dla mnie bardzo dobra. Przyznaję, że na początku czytałem rżne zdania o Grupie TENSE, ale teraz już wiem, że jeśli ktoś pisze o nich źle, to albo sami coś nabroili, albo zazdrosna konkurencja. Innej opcji nie ma :)
#2017-10-17 06:58:12 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Ja właśnie się zastanawiałam, żeby zacząć u nich pisać teksty jako copywriter, bo znalazłam na jednym portalu z ogłoszeniami, że poszukują ludzi. Mówicie, że da się u nich zarobić?
#2017-10-17 07:53:12 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Z doświadczenia powiem, że to wyglada tak, że na początku tak jakby próbują Twoich sił. Jeśli się okażesz dobra, to będziesz dostawała więcej zleceń. Później też można liczyć na bardziej intratne zadania ;)
#2017-10-17 08:27:23 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Mi pisanie zawsze wychodziło nieźle… A co mi tam :) Warto spróbować. Dzięki za informację!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015