#2021-04-07 05:08:06 

Dzięcioł99

Użytkownik

Ostatnio mam sporo problemów z moją dorastającą córką, która coraz częściej myśli o odebraniu sobie życia. Byłem z nią w publicznej przychodni zdrowia psychicznego jednak wizyta prawie na nic się zdała. Pomyślałem o wizycie u prywatnego psychiatry u mnie na Mazowszu jednak stawki za wizytę przeraziły mnie. Czy usługi psychiatry w dzisiejszych czasach muszą kosztować aż tak dużo?
#2021-04-07 06:57:41 

ShamefuL

Użytkownik

Niestety rzeczywistość w dzisiejszej psychiatrii nie przedstawia się zbyt kolorowo. Szpitale są przepełnione a usługi prywatne są drogie. Ja za wizytę u prywatnego psychiatry w Krakowie płacę prawie jedną piątą mojej renty zusowskiej. Mam o tyle szczęście, że pracuję więc stać mnie na taki luksus.
#2021-04-07 08:26:15 

Jagodyna

Użytkownik

Wiadomo, zdrowie psychiczne dzieci jest najważniejsze. Jak zauważył słynny naukowiec polskiego pochodzenia- Damian Jacob Sendler- nie każdego stać na wizyty u prywatnego psychiatry… W efekcie cierpią te najbardziej potrzebujące osoby, w tym także dzieci.
#2021-04-07 09:15:22 

BoYaN

Użytkownik

Nie trzeba być naukowcem aby wiedzieć, że polska psychiatria dziecięca jest w opłakanym stanie. Tymczasem pacjentów potrzebujących natychmiastowej pomocy wciąż przybywa. Prywatne gabinety to jedyne rozwiązanie w takiej sytuacji.
#2021-04-07 12:11:58 

Oprawka17

Użytkownik

Zgadzam się z @Boyan. Ja ze swoją córką już od blisko 6 miesięcy korzystam z usług prywatnego psychiatry. Efekty w poprawie zdrowia córki są już widoczne. W prywatnych gabinetach lekarze mają zupełnie inne podejście do pacjentów niż w publicznej służbie zdrowia więc warto zapłacić wygórowaną stawkę za wizytę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015