#2017-06-23 05:28:26 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Cześć dziewczyny! Noszę się z zamiarem uszycia ubranek dla moich dzieci. Mam chłopca 3 latka i dziewczynkę 5letnią. Mam trochę czasu i maszynę do szycia, jakieś tam podstawy krawiectwa też mam za sobą, wiec myślę, że to dobry pomysł. Ubranka dla dzieci wszędzie na jedno kopyto sprzedają, a ja chciałabym coś oryginalnego. Stąd moje pytanie, jakie tkaniny dla dzieci polecacie?
#2017-06-23 07:22:06 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Hej! ja polecam Ci ten sklep https://www.kropkawkratke.pl/ zaopatruję się tam za namową koleżanki, która poleciła mi go, gdy też stwierdziłam, że chcę sama coś stworzyć dla swoich maluchów. Swietnej jakości bawełna sklep dobrze zaopatrony, obsługa miła, zawsze coś doradzą, gdy potrzeba zapytać. Niedawno zamówiłam u nich trkaninę w groszki na poduszki do pokoju córki, sama sobie wybrała wzór a poduchy wyszły piękne:)
#2017-06-23 09:32:51 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Potwierdzam, mają śliczne tkaniny dla dzicie, nawet mam zapisaną w zakładkach ich stronę https://www.kropkawkratke.pl/75-bawelna-dla-dzieci a że kocham szyć i robię to myślę dość dobrze, to znajomi nie raz zamawiali coś u mnie, zawsze wtedy odpalamy laptop i najpierw przeglądamy dostępne wzory. Klienci zawsze są zachwyceni tym, jakie wzory teraz można uzyskać na materiale. Zwłaszcza, że bawełna wszystkim się kojarzy z białymi pokoszulkami na wuef:D Tak że ja również szczerze polecam ten sklep:):):)
#2017-06-23 10:57:09 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Dziękuję wam za polecenie, widać że Kropka w Kratkę ma powodzenie, skoro obie go znacie i polecacie. A powiedzcie mi jakie mateiały poza bawełną można tam kupić, mają może minki? marzy mi się czapka i szalik dla córki.
#2017-06-23 13:00:00 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Tak, jasne, mają kilka kolorów minky. jak dla mnie to również najfajniejszy materiał jeśli chodzi o cieplejsze ubranka. Swojej córce uszyłam 3 komplety i zimą zawsze jest masa śmiechu, który wybrać, bo ona lubi się stroić i przeglądać w lustrze:D ale najbardziej się cieszę, że te komplety po prostu się jej podobają, no i że jest jej ciepło. Minky to bardzo fajny materiał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015