#2016-11-25 13:48:22 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

hej hej :) szukam firmy, która zajmuje się budowaniem (a najlepiej jeszcze projektowaniem :P) domów z drewna. Zależmy mi na takiej drewnianej klimatycznej chatce <3 mamy działke pod lasem, na wsi i to by pięknie wyglądało
#2016-11-25 16:32:36 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

w Małopolsce jest mnóstwo takich firm :) górale robią przepiękne chatki! Najładniejsze są takie z całych bali… ja lubie też jak robią dach z gontem i na górze, jak są te belki, żeby były właśnie w taki góralski sposób wyrzeźbione :)
#2016-11-25 17:22:53 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

a myślisz, że by dojechali na Dolny Śląsk? Mamy działke w Szczepanowie i też bym nie chciąłajakos mega przepłacać, bo musimy ją jeszcze odrolnić i samo drewno też dość dużo kosztuje… ale to prawda, że detale sa ważne :) ja jeszcze myślałam na przykład o okiennicach i białych firankach, to już w ogóle by wyglądało jak z bajki ^^
#2016-11-25 18:20:57 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

nie trzeba ściągać górali, sa na DŚ firmy, które się takie rzeczy robią, na przykład Proekoart, oni się włąśnie zajmują drewnianymi ekologicznymi domami i to bardzo ładnymi . A koniecznie musi być akurat drewniany dom cały? Bo jak coś, to takie domy tylko ze szkieletem drewnianym sa tańsze i też super wyglądają
#2016-11-25 19:57:00 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

No, jak szukasz szkieletowych domów pod klucz wykończonych, to to jest dobra firma. W zeszłym roku brat cioteczny u nich chate budował i az miło popatrzeć. Choć w sumie na taki cały drewniany dom to sam bym się skusil :P dziadkowie w drewnianej chacie mieszkali jeszcze 5 lat temu i klimat był, tylko wiadomo że takie stare budownictwo to średnio szczelne. Oni mają chyba jakieś lepsze rozwiązania, bo brat mówił, że ciepły ma ten dom i nie ma przeciągów
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015