#2017-07-06 04:53:47 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Hej wszystkim. Ostatnio mam ogromną zajawkę na kupowanie ekologicznych produktów spożywczych i szukam opinii u osób, które również lubią się takimi produktami otaczać na co dzień. Czy możecie mi polecić jakieś marki albo nawet całe sklepy, w których warto zamawiać takie rzeczy jak właśnie płatki na śniadanko? Zawsze myślałam, że topowe płatki w sklepach są zdrowe, a okazuje się zupełnie inaczej…
#2017-07-06 06:51:56 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Ano niestety, dzisiaj wszystko chemią pompowane, takie mamy czasy smutne.
#2017-07-06 09:16:25 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Moja mama ostatnio dostała mega uczulenia po zjedzeniu truskawek! Nigdy, ale to nigdy nie było na nic uczulona. Coś takiego musieli w nie władować, że wysypało ją jak diabli i musiała jakieś zastrzyki dostawać. Szkoda gadać co dzisiaj dopuszczane jest do sprzedaży.
#2017-07-06 11:54:53 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Szukaj Koleżanko produktów certyfikowanych jako ekologiczne, jest kilka certyfikatów polskich i światowych, które jednoznacznie świadczą o jakości. Fakt, będzie drożej, ale na zdrowiu nie wolno oszczędzać.
#2017-07-06 14:49:19 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Niestety ja w sklepach okolicznych nie widziałam żadnych produktów certyfikowanych, słyszałam coś o tym, ale takowych nie spotkałam niestety. A co do uczuleń to też spotkałam się z przypadkami, gdzie ludzie po zjedzeniu owoców wysypywali się na skórze, tragedia.
#2017-07-06 17:26:30 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

W dobrych sklepach internetowych na pewno kupisz bez problemu ekologiczne produkty najwyższej jakości. Ciekawą propozycją jest chociażby sklep Owocowy Świat. Masz tam nie tylko ogromny wybór ekologicznych produktów, ale także gwarancję i przystępne ceny. Jakość bardzo wysoka, piszę to z pełnym przekonaniem.
#2017-07-06 20:05:40 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Widziałam ten sklep, ale nie zdecydowałam się zamawiać tam. Będę musiała więc chyba spróbować ;)
#2017-07-06 21:47:41 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Jak szukasz bardzo smacznych płatków śniadaniowych bio, które są oczywiście faktycznie naturalne i dobre dla zdrowia to tak, zdecydowanie warto zamówić je sobie tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-produkty_sniadaniowe-145.html. Ceny przystępne, ale najważniejsze jest to, że produkty spełniają odpowiednie standardy jakości. Będziesz zadowolona i częściej jedząc produkty bio z tego sklepu poczujesz się po prostu zdrowiej ;)
#2017-07-06 22:25:00 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Spoko, już złożyłam zamówienie na parę rzeczy i czekam na dostawę. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015