#2017-05-15 05:13:36 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Witajcie. Chciałbym zacząc chodzić na angielski do jakiejś dobrej szkoły językowej we Wrocławiu. Z tego co zauważyłem, szkół językowych jest całkiem sporo, ale nie mam rozeznania, które z nich wyróżniają się wysoką jakością nauczania i dobrymi cenami. Może Wy się lepiej orientujecie w tym temacie?
#2017-05-15 07:33:12 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Ja także poszukuję dobrego kursu angielskiego we Wrocławiu. Interesuje mnie kurs dla osób zaawansowanych. Potrzebuję lepiej poznac angielski, bo jest mi on potrzebny w nowej pracy.
#2017-05-15 10:11:35 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Powinna przypaść Wam do gustu propozycja nauki angielskiego we Wrocławiu, jaką posiada szkoła językowa opisująca swoją działalność w Internecie pod adresem http://akademiawroclaw.pl/. Są tam do wyboru rózne kursy angielskiego, skierowane do osób na róznych poziomach zaawansowania i odbywające się z rózną częstotliwością. Można tam znaleźć również kursy angielskiego dla wyjeżdżających do pracy za granicą oraz dla opiekunów osób starszych.
#2017-05-15 11:31:23 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

To całkiem ciekawa propozycja. A co możesz powiedzieć na temat jakości nauczania w tej szkole oraz cenach jakie ona proponuje?
#2017-05-15 14:00:00 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Jeśli chodzi o poziom nauczania, to uwazam, ze jest on bardzo wysoki. W szkole pracują profesjonalni lektorzy, a zajęcia odbywają się w małych grupkach 3-6-osobowych. Ceny też są warte polecenia, gdyz zaczynają się już od 10 zł za godzinę zegarową.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015