#2017-02-10 09:28:15 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Dzień dobry. Czy ktoś kojarzy jakąś dobrą szkołę na terenie stolicy, gdzie można wysłać dziecko na podstawy nauki tańca? Ważne żeby to było w formie zabawy i zachęciło dziecko do nauki. Mnie bardziej zależy na zapewnieniu dziecku trochę ruchu, ale przy okazji może i malec znajdzie jakąś pasję w swoim życiu.
#2017-02-10 10:57:14 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Bardzo dobry krok moja droga. Posyłając pociechę do szkoły tańca dla dzieci w Warszawie faktycznie zadbasz o trochę ruchu dla niego, zresztą bardzo zdrowego, ale tanie uczy też wiele innych rzeczy niż właśnie samo tańczenie. Bardzo miłe i atrakcyjne zajęcia są prowadzone tutaj http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci. Jest kilka grup wiekowych, więc zajęcia poziomem dopasowane są do dziecka, instruktorzy mają świetne podejście, robią z tańca doskonałą zabawę i same warunki bardzo dobre tam są.
#2017-02-10 12:18:06 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

a jakich rodzajów tańca tam uczą?
#2017-02-10 14:30:00 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

W zasadzie praktycznie wszystkich, choć w przypadku małych dzieci chodzi o absolutne podstawy, wyrobienie słuchu, dobrej koordynacji ruchu czy współpracy z partnerem. Dzieciaki naprawdę się tam dobrze bawią, uwierz mi ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015