#2015-12-16 01:25:53 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Witajcie. Możecie mi poradzić w jaki sposób najlepiej poszukiwać hurtowni? Konkretnie chodzi mi o kosmetyczną bo z tym się wiąże moja dzialalnosc ale nie bardzo wiem czym się kierować. Swoją drogą może coś znacie w Gdańsku? Da się w takich hurtowniach jakoś dogadywać co do cen?
#2015-12-16 01:43:46 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Witaj na forum :) Wiele osób pewno poleci Ci poszukiwanie hurtowni kosmetycznej na terenie Gdańska poprzez internet, ale ja jestem tradycjonalista i według mnie warto dobrze przejechać się po mieście. O hurtowni naprawdę dobrze świadczy wygląd samej firmy, jeśli nie dba o swój wizerunek to tak samo może wyglądać współpraca z nimi, takie moje zdanie.
#2015-12-16 02:34:00 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

ja znalazłem przez internet i nie narzekam, więc głupoty wygadujesz, po necie szukasz, a potem robisz liste tego co uważasz za rozsądne i po prostu jeździsz spotkać się osobiście.
#2015-12-16 05:25:40 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

A próbowałaś kiedyś skorzystać z takiej wyszukiwarki pokazującej hurtownie kosmetyków z całego kraju? Wejdź sobie na stronę hurtowniekosmetykow.pl/ i spróbuj, być może coś Ci przypasuje, ja tak już znalazłam niejedną hurtownię i to w wielu częściach naszego pięknego kraju :)
#2015-12-16 06:07:17 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Wow, dzięki wielkie, nie wiedziałam, że są takie wyszukiwarki, na pewno skorzystam! Powiedzcie mi tylko jeszcze jak z negocjowaniem cen, da się coś ugrać?
#2015-12-16 07:53:00 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Zależy na jaką hurtownię trafisz, czasem się da…
#2015-12-16 10:21:13 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Przede wszystkim to wszystko zależy od tego jak dużo i jak często będzie Pani zamawiała. To zawsze działa tak, że im się więcej kupuje tym lepsze warunki można negocjować. Jak będzie Pani rozmawiała z przedstawicielem hurtowni wystarczy poruszyć tę kwestię, na pewno pierwsze pytanie będzie „ile będzie zamawiane”.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015