#2015-12-18 06:35:40 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Piszę tu do was ku przestrodze, byście nie popełnili tego samego błędu co ja. Uznałem mianowicie, że budowa domu to pestka. Co tam, postawić kilka ścian i sufit. Nie pomyślałem jednak, że poza faktem iż samo postawienie domu jest trudnym i długotrwałym zajęciem, dochodzi potem jego wyposażenie. I wcale nie mam tu na myśli mebli czy dywanów. Mówię tu o piecach, kranach, wannach, a już nie wspomnę o projektowaniu ogrodu.
#2015-12-18 08:25:55 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Witam. To skoro już Pan przez to przebrnął, to proszę mi poradzić jaki spośród dostępnych kotłów CO w Poznaniu najlepiej wybrać?
#2015-12-18 09:11:31 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Przykro mi, ale niestety w tym temacie nie jestem pani w stanie pomóc. Wybrałem metodę ogrzewania domu poprzez rozprowadzanie ciepła z kominka. Żona podczas wizyty w jednym z poznańskich sklepów z kominkami zachorowała na jeden model, więc stwierdziłem, że połączę przyjemne z pożytecznym.
#2015-12-18 12:05:02 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Świetna myśl. Może ja również rozważę taką opcję. Jestem tylko ciekawa czy faktycznie się sprawdzi. Czy jeden kominek podoła ogrzaniu dużej powierzchni. A proszę mi powiedzieć co z armaturą wodną? Jakieś wskazówki gdzie i co warto kupić?
#2015-12-18 12:55:40 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Powiem szczerze, że do tego jeszcze nie doszedłem. Ale widziałem ostattnio wielki, zachęcający plakat, krzyczący do mnie napisem węże ogrodowe sklep Poznań i zdałem sobie wtedy sprawę jak wiele zakupów jeszcze przede mną. Żona posadzi sobie krzaczki, trawkę czy kwiatki, a ciekawe kto to będzie wszystko podlewał i kosił. Jeszcze nie zamieszkaliśmy w tym domu, a już wiem, że to będzie studnia bez dna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015